Edu ja jõukuse käsitööküünal - Tiigrisilm kristallidega

Käsitööküünal on armas ja hooliv jõulukingitus heale sõbrale, kallile inimesele, peretuttavale, äripartnerile. Või hoopis kinkida endale kodu kaunistama ja edu ning jõukust ligi tõmbama. Tiigrisilm toob sulle mõtteselguse, kindlustunde, optimistliku ja positiivse hoiaku. Oskab suurepäraselt luua küllust, eriti aga kõike rahaga seonduvat. Tiigrisilmast on suur abi fintants- ja äriliste otsuste langetamisel. Raha ja külluse ligitõmbamiseks paiguta tiigrisilm oma kodu küllusenurka, mis asub välisuksest sisse minnes kõige vasakpoolsemas nurgas.

Käsitööküünal on valmistatud sojavahast, mis ei sisalda lõhna- ega värvaineid. Puhas ja looduslik küünal on hubases rustikaalses keraamilises kausis, mis on valminud meie stuudios. Küünalt kaunistavad rustic keraamiline roos, tiigrisila kivid, looduslikud lehed ja kivikesed. Küünlal on üks taht. Keraamilist kaussi saab hiljem kasutada näiteks snäkikausina, magustoidu kausina.

Kingituse juures on Tiigrisilma mõju ja omadustega kaardike. Kingitus on pakitud naturaalses stiilis ja kaunistatud keraamilse südamega.

Küünla läbimõõt on 12cm ja kõrgus 6cm
Sojavaha 150g
Põlemisaeg kuni 20 tundi
Kindlamaks transpordiks oleme muutnud pakendit!  Küünla pakendame kaunistatud pruuni aknaga karpi mõõtudega 15cm x 15 cm

Lisa ostukorvi
16 €