Õnne ja külluse küünal - Aventuriin kristallidega

Käsitööküünal on armas ja hooliv kingitus heale sõbrale, sõbrannale, oma kallile inimesele. Või hoopis kinkida endale kodu kaunistama ja õnne ja küllust ligi tõmbama. Aventuriini  tuntakse kui õnnekivi, sest aitab tõmmata ligi armastust, küllust ja jõukust. Aventuriin tugevdab otsustusvõimet, julgustades sind vastu võtma otsuseid ja leidma lahendusi keerulistes olukordades. Aventuriin sobib hästi ka lastele ja teismelistele, sest aitab neis luua emotsionaalset stabiilsust. Aventuriin toob head õnne - näiteks loteriipileti ostmisel!

Käsitööküünal on valmistatud sojavahast, mis ei sisalda lõhna- ega värvaineid. Puhas ja looduslik küünal on hubases loodusvalges keraamilises kausis, mis on valminud meie keraamika stuudios. Küünalt kaunistavad keraamilised lilled, aventuriin, looduslikud lehed ja kivikesed. Küünlal on kaks tahti. Keraamilist kaussi saab hiljem kasutada näiteks snäkikausina, magustoidu kausina, ehtekausina.

Küünla juures on väike aventuriini mõju ja omadustega kaardike. Küünal on pakitud naturaalses stiilis ja kaunistatud lehekeste ja keraamilise kaunistusega.

Küünla läbimõõt on 16cm ja kõrgus 4cm
Sojavaha 180g
Põlemisaeg kuni 24 tundi
Kindlamaks transpordiks oleme muutnud pakendit! Küünla pakendame kaunistatud pruuni aknaga karpi mõõtudega 18cm x 19 cm. Pakendit on mugav avada.

Lisa ostukorvi
19 €