Käsitööküünal keraamilises kausis - Jõulumets

Läbi müüdud
Looduslähedane käsitööküünal on hea jõulukink sõbrale, lasteaia õpetajale, kallimale, firmakingitus või panus loosipakki. Kingitust luues oleme mõelnud naturaalsusele, maalähedusele ja omapärale. Kindlasti on oluline ka kingituse stiilipuhas ilu ja praktilisus. Käsitööküünal Jõulumets on valmistatud sojavahast, mis ei sisalda lõhna- ega värvaineid. Puhas ja looduslik küünal on hubases liivakarva keraamilises kausis, mis on valminud meie stuudios.

Küünalt kaunistavad käbid, punased looduslikud marjad, lõhnavad maitseained, lehed, kivikesed. Küünlal on kaks tahti. Keraamilist kaussi saab hiljem kasutada näiteks snäkikausina või magustoidu kausina.

Kingituse juures on väike jõulusooviga kaardike, mis on valmistatud taaskasutus looduspaberist. Kingitus on pakitud naturaalses ja maalähedases stiilis ja kaunistatud keraamilse südamega.

Küünla läbimõõt on 16cm ja kõrgus 4cm
Sojavaha 180g
Põlemisaeg kuni 24 tundi
Kindlamaks transpordiks oleme muutnud pakendit! Küünla pakendame kaunistatud pruuni aknaga karpi mõõtudega 18cm x 19 cm. Pakendit on mugav avada.

NB! Jõuluhooajal on meil palju tööd ja tellimusi. Käsitöötooted pakime kingitusteks ja postitame 3-5 tööpäeva jooksul alates tellimuse kättesaamisest. 5-10 toote puhul postitame kuni 6 tööpäeva jooksul. Tellimuse aja muutumise puhul anname aegsasti teada. Suurematele tellimustele on vajalik ettetellimine: info@poho.ee
Läbi müüdud