NB! E-poes olevad tooted valmivad kõik käsitööna. Korralikult ja armastusega tehtud käsitöötoode vajab aga valmistamiseks aega.
Sellepärast võtab meil iga tellimuse täitmine ja kokkupanemine pisut rohkem aega.

Toote valmimise ooteaeg on 2-4 tööpäeva.
Personaalse tekstiga kaardi valmimise aeg on 3-5 tööpäeva.
Seejärel postitame tellimuse.

Puidust käsitöökaart - Õnne, õnne, õnne

Puidust kaart jääb alles ka pikemaks ajaks kodu kaunistama ja on eriline ja meeldejääv kingitus. Kaart on valmistatud 4mm paksusest lihvitud vineerist, mis on toonitud keskkonnasõbraliku vahaga heledaks. Kaardil on loodusvalgele akvarellpaberile trükitud kujundus ja kaart on kaunistatud kristallkivikestega. Kaardi mõõdud on 14x14 cm. Teisele küljele on kinnitatud taaskasutus looduspaber, millele on teil võimalik ise oma isiklik soov kirjutada. Kaart tuleb käsitsi tehtud ümbrikus, mis sobitub kokku kaardiga. Ümbrik on valmistatud taaskasutus looduspaberist ja kaunistatud tekstiilist lille, tekstiilist lehtedega ja paeltega.
Lisa ostukorvi
7 €
LISATEENUSENA PAKUME:
LASERIGA GRAVEERITUD PERSONAALNE TEKST KAARDI TAGAKÜLJELE
Lisa ostukorvi
2 €

Laseriga on võimalik graveerida kaardi tagaküljele teie soovitud tekst: Tähtpäevalise nimi, luuletus, õnnitlejad ja kuupäev. Personaalse teksti graveerimine ja kujundamine maksab 2€

Kui soovite kaardi tagaküljele graveeritud teksti, siis lisage ostukorvi kaart ja ka personaalne tekst.

Kaardi teksti saate kirjutada MÄRKUSED lahtrisse , peale seda kui olete lisanud tooted ostukorvi (märkused lahter avaneb tarneviiside juures)
Teksti saate ka kirjutada meie meiliaadressile:
info@poho.ee